ROK KOVOVÉHO BYVOLA 2021 – ROK TVRDEJ PRÁCE

BAZI KALKULÁTOR NA VÝPOČET VLÁDNUCICH ZVIERAT A ŽIVLOV V OKAMIHU NARODENIA

Každé novonarodené dieťa nadobúda kvality a vlastnosti životnej sily Qi daného okamihu.

  • Na začiatku života je najdôležitejšia kvalita a vlastnosti Qi roka. Je to naše „hlavné zviera“ a určuje náš „osud„, naše smerovanie, vývoj a to, ako pôsobíme na svoje okolie.
  • Každý má tiež svoje vnútorné zviera“ (podľa mesiaca narodenia). To sa začína prejavovať, keď sa vyvíja a formuje naša osobnosť. Je to naše „skryté Ja“, ktoré si chránime a nie vždy ho vystavujeme na obdiv. Čím sme starší, tým viac si ho uvedomujeme a tým viac sa prejavujú jeho vlastnosti.
  • Máme tiež tajné zviera“ (podľa hodiny narodenia), ktoré odhalí, kto sme vo svojom jadre.

Ak chcete vedieť, ako sa Vám bude dariť v roku Byvola 2021, pozrite sa na svoje hlavné zviera a vládnuci prvok z roku narodenia, nakoľko má najväčší vplyv. Narýchlo sa oboznámte aj so svojim vnútorným zvieraťom z mesiaca narodenia. Tak získate v roku Byvola 2021 náskok.

Vládnuce zvieratá a živly z okamihu narodenia zistíme zadaním svojich údajov do kalkulátora:

dao=cesta

ROK KOVOVÉHO BYVOLA 2021
BUDE TAKÝ, AKO BYVOL SÁM

V piatok 12. februára 2021 sa nám predstaví nový vládca roka – Byvol.
Jeho vláda potrvá do
31. januára 2022, kedy ho vystrieda rok Tigra.


Byvol je honosné a majestátne zviera, ktoré vzbudzuje rešpekt, ale aj úctu a dôveru. Jeho rok 2021 bude presne taký, ako je Byvol sám.

Byvol tvrdo a vytrvalo drie na ryžovom poli bez nároku na pochvalu či špeciálnu odmenu. Má veľkú trpezlivosť, je rozvážny, pokojný a priateľský. Je rezervovaný a dlho znáša krivdy aj útlaky. Ale iba do doby, kým sa vzprieči a rozohní. Až vtedy ukáže, akú ohromnú silu v sebe ukrýva. Z milého flegmatika sa zrazu stáva nepríjemný až nebezpečný cholerik, ktorému je lepšie sa vyhnúť... 

Múdry je ten, kto v sebe pestuje a ctí Byvoliu rozvahu a zušľachťuje v sebe skrytú silu. Vtedy sila Ducha zvíťazí nad rozochveným srdcom.

dao=cesta

BYVOL A 12-ROČNÝ CYKLUS ČÍNSKEHO ZVIERATNÍKA

Každý lunárny rok sa ujíma vlády jedno zo zvierat podľa 12-ročného cyklu čínskeho zverokruhu. A každý rok je ovplyvnený charakterom jeho vládcu.

čínsky horoskop na rok 2016 - rok ohnivej opice

Podľa legendy usporiadal Nebeský Cisár v deň svojich narodenín súťaž, na ktorú pozval všetky zvieratá. Ich úlohou bolo zdolať prekážky a dostať sa do Nebeského paláca. Súťaž stanovila poradie 12 víťazov

Krysa presvedčila Byvola, aby ju niesol. No tesne pred cieľom z jeho chrbta zoskočila a predbehla ho. Bol to práve Byvolí chrbát, ktorý Kryse priniesol víťazstvo. No nikto nič neprezradil a tak Krysa súťaž vyhrala a skončila prvá. Druhý do cieľa dorazil Byvol. Za ním nasledovali ďalšie zvieratá: Tiger, Zajac/Králik, Drak, Had, Kôň, Koza/Ovca, Opica, Kohút, Pes a Prasa.

Byvol je tak v poradí druhé z 12 zvierat čínskeho zvieratníka. Jeho vláda sa opakuje každých 12 rokov: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021…

Každému zvieraťu je naviac priradený jeden z 5 prvkov. Kombináciou 12 zvierat a 5 prvkov získavame 60 znamení čínskeho zverokruhu (12×5=60). Vláda určitého zvieraťa v spojení s daným prvkom sa opakuje iba raz za 60 rokov!

Každý rok sa zároveň nesie v znamení určitého Gua (trigramu), ktorý určuje hlavnú úlohu a smerovanie roka. Každý zo 60 vládcov zverokruhu vládne v podmienkach roka s určitým Gua iba raz za 180 rokov.

TAKŽE MÁME "5 DRUHOV BYVOLOV"

Typ byvolaRoky vládyCharakteristika prasaťa
Drevený Byvol1925, 1985, 2045Drevené Byvoly sa napriek svojej charakteristike dokážu otvoriť zmenám a prijať aj nové myšlienky. Majú pochopenie pre slabosti iných a  rozvinutý zmysel pre spravodlivosť. Sú pripravení brániť slabých a bezmocných. 
Ohnivý Byvol1937, 1997Ohnivé Byvoly sú metodické a pragmatické, mávajú  výrazné vodcovské sklony a schopnosti. Častejšie však podliehajú záchvatom náladovosti, sú sebeckí, úzkoprsí a impulzívni. 
Zemský Byvol1949, 2009Zemské Byvoly patria k najpracovitejším a najspoľahlivejším. Mávajú dobrý úsudok, sú čestní,  rozvážni, stabilní, zodpovední a skromní. 
Kovový Byvol1961, 2021Kovové Byvoly majú silu z ocele. Sú pracovití, aktívni a zaneprázdnení. Odhodlane bránia a hája to, čo chcú. Mávajú problém s  empatiou a emóciami ostatných ľudí.
Vodný Byvol1973, 2033Vodné Byvoly majú rýchle a pohotové myslenie. Sú  pracovití, ambiciózni a húževnatí. Dobre znášajú ťažkosti, majú silný zmysel pre spravodlivosť, majú bystré pozorovacie schopnosti. Sú rýchli, flexibilní a duchom slobodní. Napriek tomu sú precízni a spoľahlivý. Dobre sa s nimi spolupracuje.

dao=cesta

ČÍNSKY HOROSKOP A BYVOL

Pozemská vetva: Chou (丑)
Obdobie dňa: 01:00-03:00 
Smer: severo-severovýchod
Prirodzený prvok znamenia: zem YIN
Kompatibilné znamenia: Had, Kohút
Tajný priateľ: Krysa/Potkan
Nekompatibilné znamenie: Koza/Ovca

Byvol je najkonzervatívnejším zvieraťom, najviac pripútaným k rodinným a tradičným hodnotám. Je inteligentný, rozvážny, metodický, pracovitývytrvalý, svedomitý, lojálny a čestný. Má silného ducha.

Tvrdo pracuje v úzadí a nevyžaduje obdiv, uznanie ani chválu. Často skrýva svoj talent a uznanie si získava tvrdou prácou. Napriek tomu býva dobrým vodcom. Má logické a racionálne myslenie. Aj v stresových situáciách si zachováva chladnú hlavu. V časoch núdze ho ľudia vyhľadávajú a hľadajú v ňom oporu. K jeho slabinám však patrí žiarlivosť, agresia a výbuchy hnevu. Keď pretečie čaša jeho trpezlivosti, vie byť nebezpečný. Neznesie dlhé obmedzovanie a podriadenosť, vtedy sa z neho stáva aktivista.

Zrodenci Byvola obvykle hľadajú dlhodobú a stabilnú prácu. Z tohto dôvodu bývajú už v detstve veľmi cieľavedomí, húževnatí a svedomití. V škole aj v práci mávajú dobré výsledky. Sú vhodným kandidátom aj pre náročné a stresujúce povolania

Byvol nás vyzýva, aby sme vytrvalo a neúnavne išli za svojim snom. Taktiež vyzýva k vnútornej múdrosti, rozvahe a obozretnosti, bez ktorej by sme mohli podľahnúť vlastným ilúziám a predstavám. Dôraz kladie aj na čestnosť a transparentnosť pri jednaní s inými.

MÁ SILNÉ AJ SLABÉ STRÁNKY

je pilný, pracovitý, metodický, húževnatý, veľmi schopný, vytrvalý, trpezlivý, odolný, svedomitý, spoľahlivý, rozvážny, obozretný, sporovlivý, dôveryhodný, stály, pokojný, priateľský, lojálny, verný, rodinne a tradične založený, má pozitívny prístup k životu, je inteligentný, čestný, úprimný, skromný, má logické a racionálne myslenie, má prirodzenú silu a autoritu, je dobrý vodca, silný, originálny a nezávislý, má silného ducha  …

je uzavretý, tichý až mlčanlivý, konzervatívny, staromódny, tvrdohlavý, nemá rád zmeny a výstrelky, je príliš náročný, ambiciózny, autoritatívny, neústupný, žiarlivý, výbušný, agresívny, nebezpečný …

dao=cesta

ROK S PRÍSĽUBOM ZASLÚŽENEJ ODMENY

Prirodzeným prvkom Byvola je Yinová Zem

Jeho spojencom a spoluvládcom pre rok 2021 však bude Yinový Kov. Byvol si prepožičia jeho vlastnosti a pre rok 2021 sa stane Kovovým Byvolom. V tomto spojení symbolizuje vývoj.

Yinový Kov roka 2021 sa tu spája s Yinovou Zemou Byvola. Toto spojenie je charakteristické lojalitou, tímovou prácou a záujmom o komunitu. K slovu sa prihlási aj etika, zmysel pre spravodlivosť a úcta k druhým. Je šanca, že zvíťazí sila ducha nad potrebami ega.

V tomto spojení sa nám Yinový Kovový Byvol predstaví ako 2. vládca 12-ročného cyklu. a 38. vládca 60-ročného cyklu.

A v akých podmienkach bude tento vládca preukazovať svoje schopnosti?

dao=cesta

DRUHÝ ROK 12-ROČNÉHO KOVOVÉHO CYKLU
a
TRIDSIATY ÔSMY ROK 60-ROČNÉHO CYKLU

V roku 2020 sme pod vládou manipulatívnej a militantnej Kovovej Krysy zahájili nový 12-ročný cyklus v znamení kovu.

Tento cyklus pokračuje rokom rozvážneho a vytrvalého Kovového Byvola 2021, ktorý je 4719 rokom Čínskeho kalendára. Kovový 12-ročný cyklus sa skončí rokom Kovového Prasaťa 2031.

Celému súčasnému 12-ročiu teda bude vládnuť Kov. Kov je militantný a reprezentuje súdnictvo a vojenstvo, spája sa s ním však aj bankovníctvo a finančníctvo

K jeho charakteristikám patria: systémovosť, disciplína a nastavenie pravidiel. Ale aj tvrdosť, bezcitnosť, útlak a tyranstvo. Kov symbolizuje štrnganie mincí, zlatých šperkov a drahých kovov, ale aj rinčanie zbraní a ostrých mečovS Kovom sa však spája aj odvaha, vytrvalosť, odhodlanieaktivita, otvorenosť a spravodlivosť .

S prvkom Kovu sa spájajú aj Nebesia, no ani tie nám v tomto roku nič nedajú zadarmo.

ROK 2021 V ZNAMENÍ GUA 6
– TRIGRAM Qian (Nebesia)

Rok 2021 sa ponesie v znamení Gua 6. Ide o trigram Qian. Jeho symbolickým významom sú Nebesia a je mu priradený surový nepretavený Yangový Kov. Yangový Kov je autoritatívny, vodcovský, dominantný, so zmyslom pre spravodlivosť, ale aj prísny, tvrdý, chladný a diskriminujúci

Trigram Qian predstavuje mudrca, starešinu, vodcu komunity či vládcu krajiny, ale aj pomoc a podporu nebeských síl. Reprezentuje aj tvorivú, vytrvalú, pevnú, silnú, ochrannú Qi. Jeho zmyslom je tvorenie.

dao=cesta

ZMENY V ROKU KOVOVÉHO BYVOLA 2021

V roku Kovového Byvola 2021 by nemalo dôjsť k žiadnym veľkým zmenám ani katastrofickým udalostiam. Naopak zmeny, ktoré v roku Krysy 2020 začali, sa budú v roku Byvola naďalej vyvíjať. Tým, ktorí v roku Kovovej Krysy 2020 riešili náročné životné zmeny a ťažké životné situácie sa uľaví a budú si môcť vydýchnuť. Rok Byvola 2021 bude pre nich lepší ako ten predošlý. Bude však rokom, ktorý bude od nás vyžadovať veľkú disciplinovanosť

V roku Byvola 2021 nebude nič zadarmo. Práve naopak. Bude to náročný rok plný usilovnosti a pracovitosti. No tých, ktorí nebudú zaháľať, spravodlivo odmení.

Stabilita je pre život tohto vládcu veľmi dôležitá. Rok Byvola 2021 preto kladie dôraz na mier a upokojenie chaosu vo svete. Každý z nás preto zatúži po istej miere stability a sociálnej harmónie. Konflikty medzi krajinami sa načas zmiernia a utíšia, prejavy agresie a násilia ustúpia do úzadia. Je šanca, že svet v roku 2021 ovládne múdrosť a viacerí z nás pocítia priaznivejšie vyhliadky do budúcnosti a väčšiu istotu a stabilitu.

V spoločnosti sa začne klásť väčší dôraz na vlastenectvo a zachovanie tradičných hodnôt. Avšak pod vplyvom Kovu aj tento rok mnohí lídri pocítia naliehavú potrebu presadiť sa aj za cenu prekrúcania reality a militantného presadzovania moci

Rok 2021 nesie posolstvo, aby každý z nás využíval svoju psychickú silu, stabilitu a vnútornú múdrosť. Zrodenci všetkých znamení by sa mali zamerať na skutočné životné hodnoty. Je potrebné, aby sme sa naučili zodpovedne využívať všetky dary, ktoré nám život poskytol. Nabáda nás, aby sme robili veci vedome a uvážene.

Najmä zrodenci Byvola budú počas roka 2021 šťastní a úspešní. Rok Byvola 2021 totiž predpovedá Byvolom úspešné obdobie a šťastie na každom kroku, ktorým sa vydajú. Byvol bude mať množstvo príležitostí na zlepšenie svojho života.  Aj keď mu do cesty prídu skúšky a prekážky, tento rok všetky zvládne. Po náročnom roku Kovovej Krysy ho tak čaká aspoň trochu oddychu.

Zrodenci tých znamení, ktoré sú kompatibilné s kvalitami a vlastnosťami Byvola, budú vnímať priebeh roka Byvola 2021 ako priaznivý

Ak však naše znamenie nie je s Byvolom kompatibilné, je lepšie pokúsiť sa rozvinúť v sebe kvality a vlastnosti Byvola. Rozviňme v sebe tie jeho vlastnosti, ktoré nám dobre poslúžia nielen počas tohto roka.

Pestujme si vnútornú múdrosť, ctime Byvoliu rozvahu a zušľachťujme v sebe skrytú silu. Dovoľme, aby sila nášho ducha zvíťazila nad rozochveným srdcom.

dao=cesta

NÁSTRAHY V ROKU KOVOVÉHO BYVOLA 2021

Rok Byvola 2021 bude pre väčšinu ľudí namáhavý a náročný. Bude na nás klásť vysoké nároky a nič nedostaneme bez tvrdej práce. Zbytočne budeme odkladať svoje rozhodnutia a povinnosti, aj tak nás doženú. A bude to veľmi rýchlo. Rok Kovového Byvola od nás bude vyžadovať, aby sme poriadne zabrali. Nebudeme mať žiadne výnimky ani úľavy. Ak chceme dosiahnuť úspech, bude nás to stáť dvojnásobné úsilie, ako inokedy. 

Prirodzený prvok Byvola je Yinová Zem. Jeho tradicionalistická povaha nebude priať novým nápadom a inováciám, nové nápady, produkty a služby sa budú ťažšie uvádzať do spoločnosti.

Pomalá, ťažkopádna a opatrná energia roka Byvola tiež spôsobí, že naše zámery a plány sa budú realizovať pomalšie, a ich uvedenie do platnosti bude trvať dlhší čas.

Pod vplyvom militantného Kovu súčasného 12-ročia a výbušnej povahy Byvola môžu aj v tomto roku nezhody vyústiť do ostrej výmeny názorov, častejšie sa budeme púšťať do sporov. Hnev a impulzívnosť spôsobia najviac nenávratných škôd. To sa týka nielen vzťahov medzi partnermi, priateľmi či rodinnými príslušníkmi, ale aj pracovných a medzinárodných vzťahov. Najmä zrodenci Tigra, Koňa, Psa (s Yangovou polaritou) a Kozy/Ovce (Byvolov Yinový antagonista) sa musia mať obzvlášť na pozore.

Aj v roku Byvola sa budeme musieť prispôsobiť situáciám, ktoré nám nebudú vyhovovať.  

dao=cesta

ŠTÚDIUM, KARIÉRA A FINANCIE V ROKU KOVOVÉHO BYVOLA 2021

V roku Kovového Byvola 2021 by sme sa mali zamerať na zlepšovanie a zdokonaľovanie všetkého – vzdelania, znalostí, kompetencie, kariéry,  vzťahov a možno sa pokúsiť nájsť si lepšiu prácu. Práve štúdiu, práci a kariére bude vládca roka 2021 priať. Dôležitú úlohu zohrajú v roku Byvola 2021 aj peniaze. No v roku Byvola viac ako kedykoľvek inokedy platí, že si to musíme naozaj zaslúžiť.

Rok Kovového Byvola 2021 je priaznivý k vyrovnaniu dlhov, upokojeniu a vyriešeniu medziľudských vzťahov, usporiadaniu si kariéry, podnikania a financií. Rok Kovového Byvola 2021 prinesie príležitosť pre mnohých, ktorí v uplynulom roku trpeli finančnou núdzou alebo problémami v práci. Príležitosti čakajú aj na tých, ktorí sa už dlhšie snažia nájsť vytúžené zamestnanie. Tých pracovitých neminie kariérny postup alebo odmeny

Naopak Ti, ktorým uplynulý rok na peniaze a kariéru prial a išlo im všetko hladko, budú tento rok sklamaní. V roku 2021 budú totiž nútení vynaložiť  väčšie množstvo úsilia.

No keďže Byvol je veľmi húževnaté, praktické a odvážne znamenie, rok jeho vlády prisľubuje tieto vlastnosti aj ostatným znameniam. Preto bude rok 2021 kariérne aj finančne sľubným

Rok Byvola 2021 však zdvíha varovný prst tým, ktorí nadmerne míňajú. Nikdy nevieme, kedy budeme peniaze potrebovať. Preto sa počas roka 2021 odporúča opatrnosť a obozretnosť aj v našich financiách. 

V roku Byvola sa bude upriamovať pozornosť najmä na poľnohospodárstvo a agropodnikanie. V strede záujmu bude aj ochrana životného prostredia a využitie obnoviteľných zdrojov

dao=cesta

VZŤAHY V ROKU KOVOVÉHO BYVOLA 2021

Po roku manipulatívnej  Kovovej Krysy 2020 mnohí z nás zatúžia po harmonických a vyrovnaných vzťahoch a chvíľach rodinnej pohody. Pod vplyvom Kovového Byvola 2021 tak budeme voči sebe o niečo tolerantnejší a náš život sa stane o niečo príjemnejší. V roku Byvola budeme ochotnejší navzájom spolupracovať a budeme milší voči ostatným ľuďom v našom okolí.

Pre medziľudské vzťahy je rok 2021 relatívne šťastným rokom, ktorý do našich životov prinesie skľudnenie predchádzajúcich napätých dní. Zrodenci všetkých znamení čínskeho zverokruhu by si tak mohli počas roka 2021 užívať harmonické a vyrovnané vzťahy

V roku Byvola 2021 nastáva ideálny čas, aby sme prečistili naše napäté medziľudské vzťahy, aby sme vyriešili konflikty, ktoré medzi nami nastali. Je vhodná príležitosť naučiť sa žiť spoločne a pomáhať jeden druhému. Múdry Byvol nám radí, aby sme vnímali všetkých ľudí ako seberovných a zabudli na nenávistné predsudky, ktoré nás rozdeľujú.

No ani v roku Byvola  to vo vzťahoch nebude jednoduché a aj tu budeme musieť zapracovať. Pod vplyvom militantného Kovu aktuálneho 12-ročia môže dôjsť k nedorozumeniam aj v dlhodobejších vzťahoch. Byvol nám radí, aby sme vo vzťahoch neboli prchkí a všetko si dobre premysleli. Musíme si dávať pozor najmä na naše osobné rozhodnutia, ktoré môžu zasiahnuť do nášho partnerského života. 

Mnohým z nás ponúkne cenné lekcie o tom, aké veci a pocity sú v živote najhodnotnejšie. Mnoho vzťahov sa tak ocitne na pokraji rozchodu. Niektorí zistia, že sa ich cesty definitívne rozchádzajú. Iní budú musieť tvrdo zapracovať, ak sa rozhodnú spolu zostať. Najopatrnejší počas roka 2021 by mali byť hlavne zrodenci Zajaca a Tigra.

Nové vzťahy by sme mali nadväzovať rozvážne a opatrne. Ak pre niekoho rýchlo vzplanieme, nemusí to mať dlhé trvanie. Taktiež kompatibilita zrodencov jednotlivých znamení je v niektorých prípadoch vysoká, kým iné si počas roka 2021 neporozumejú.

Rok Kovového Byvola je priaznivý pre narodenie potomka, čo obzvlášť platí pre rodičov v znamení Byvola, Hada, Potkana a Kohúta. Neplatí to pre rodičov narodených v antagonistickom znamení – Kozy/Ovce

dao=cesta

ZDRAVIE V ROKU KOVOVÉHO BYVOLA 2021

Čínsky Horoskop 2021 prináša hneď v úvode jedno veľké varovanie, aby sme sa intenzívne starali o svoju pohodu a zdravotný stav. Rozvážny Byvol nám radí, aby sme viac ako inokedy dbali na prevenciu. Zrodencov niektorých znamení čaká v roku Byvola 2021 relatívne vyrovnané zdravie, no iné by si mali dať veľký pozor na úrazy, nehody alebo zhoršenie chronických zdravotných problémov.

Práve preto sa v roku Byvola 2021 neodporúča cestovať do ďalekých krajín zrodencom žiadneho znamenia. Dovolenky a dni voľna by sme mali tráviť v okolí nášho domova. Aby sme zabránili nešťastiu alebo ohrozeniu svojho zdravia, musíme byť veľmi obozretní aj pri všetkých bežných činnostiach. Obzvlášť veľký pozor by si mali dávať najmä zrodenci Potkana, Kohúta a Zajaca, ktorým hrozia komplikácie v podobe zhoršeného zdravia s trvalými následkami.

Pre zrodencov všetkých znamení platí v roku Byvola 2021 najmä potreba dostatočného odpočinku, a to ako fyzického, tak aj psychického. Ak je to možné, Feng shui nám odporúča otočiť svoju posteľ smerom na západ.

Múdry Byvol nám v tomto roku odporúča oprostiť a oslobodiť sa od všetkého a každého, čo alebo kto nám odčerpáva našu silu a energiu. Pre naše väčšie pohodlie a šťastie sa budeme musieť vzdať situácií aj ľudí, ktorí nám v živote neprinášajú šťastie

dao=cesta

ČÍNSKY FOLKLÓR A POVERY V ROKU KOVOVÉHO BYVOLA 2021

  • Šťastné číslo: 12, 23, 41
  • Šťastný deň: utorok, piatok
  • Šťastný mesiac: marec, august, september, december
  • Šťastná farba: biela, sivá, strieborná, zlatá, fialová
  • Šťastný smer: sever, juh
  • Drahý kameň: korál, nefrit, smaragd
  • Šťastná kvetina: ruža, tulipán

V roku Kovového Byvola 2021 by každé znamenie čínskeho zverokruhu malo poznať svoje osobné Feng Shui. Znalosť Feng Shui bude pre rok 2021 totiž mimoriadne dôležitá. 

Vzhľadom k tomu, že aj rok 2021 sa nesie v znamení kovu (Kovová Krysa odchádza, Kovový Byvol prichádza), šťastnými farbami sú opäť biela, strieborná, sivá a fialová, na prilákanie bohatstva je vhodná zlatá. Niektorá z týchto farieb by mala byť vždy súčasťou nielen nášho domova či kancelárie, ale aj nášho odevu. Obzvlášť vhodné sú kovové doplnky.

Ľudia narodení v roku Byvola: Napoleon (1769), Adolf Hitler (1889), Walt Disney (1901), Margaret Thatcherová (1925), Barack Obama (1961), Saddam Hussein (1937), Gerald Ford (1913), Charlie Chaplin (1889)

Využime príchod Roku Byvola ako príležitosť na očistenie svojej mysle a ducha, snažme sa zanechať staré krivdy a minulosť za sebou. Odložme nenávisť, hnev a závisť a sústreďme sa na pochopenie a pomoc ostatným. Sústreďme pozornosť na svoje želania a verme, že sa naplnia práve v roku 2021. Rok Kovového Byvola totiž prináša množstvo príležitostí a šťastia pre všetkých, ktorí sú pripravení na tom zapracovať. 

VŠETKO DOBRÉ V ROKU 2021
PO BOKU NAJHÚŽEVNATEJŠIEHO VLÁDCU ZVIERATNÍKA!

Tradičné-Feng-Shui-feng-šuej© DAO-INSTITUT

Doplňujúce články: